Корм для кішок Royal Canin Sphynx Adult 10 kg (25561000R0)
Фото 7 |
Royal Canin Sphynx Adult 10 kg 2 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sphynx Adult 10 kg
Усі ціни 17 →Корм Royal Canin Sphynx сухий для дорослих котів породи сфінкс 10 кгВражаюча, фантастична ... ось лише кілька захоплених епітетів, що описують цю унікальну породу. Сильне тіло, розвинена мускул... щеатура, надзвичайно м'яка шкіра без шерсті ... Схожий на твір мистецтва, сфінкс не вкладається в рамки звичайних естетичних критеріїв. Це чудові, ніжні, надзвичайно кмітливі і зовсім незвичайні коти! Шкіра цих котів має дуже товстий шаром епідермісу, що виділяє шкірне сало, і здатна захистити сфінкса від несприятливих впливів навколишнього середовища. Однак ця шкіра дуже чутлива до сонячних променів. Гіпертрофічна кардіоміопатія є спадковим захворюванням, якому піддаються сфінкси. Сфінкс регулює температуру свого тіла відповідно до температури навколишнього середовища. Але відсутність шерсті вимагає великих витрат енергії і раціону, багатого жирами і білками. Чому варто придбати? Спеціальна формула корму з високим вмістом жирів (23%), оптимальною кількістю білків (33%), з додаванням L-карнітину задовольняє підвищену потребу сфінкса в енергії. Таке поєднання інгредієнтів допомагає підтримувати м'язову масу котів, але при цьому обмежує відкладення жиру. Допомагає зміцнити бар'єрну функцію і зменшити подразнення шкіри завдяки запатентованому комплексу Skin Complex і жирним кислотам Омега-3 (EPA і DHA). Стимулює захист і зволоження шкіри олією огірочника в комбінації з біотином, вітаміном А і цинком. Допомагає оптимізувати роботу серцевого м'яза за допомогою таурину і L-карнітину. Спеціально розроблені крокети Quartz покращують гігієну порожнини рота завдяки вмісту хелатних сполук кальцію. Типовий аналіз Компонент Вміст білки 33% жири 23% клітковина 6,3% кальцій 1% фосфор 0,9% магній 0,07% вітамін А 25000 МО вітамін D3 756 МО вітамін E 600 мг Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 4700 Поскаржитись | 4 042 грн. |
Сухий корм для котів породи Сфінкс Royal Canin Sphynx Adult 10 кг | 4 700 грн. | Продавець: AMZip Care |
Сухий корм Royal Canin Sphynx Adult для дорослих котів породи Сфінкс 10 кг | 4 136 грн. | Продавець: FIDOpetshop... |
Сухий корм Royal Canin SPHYNX ADULT для дорослих кішок породи Сфінкс 10 кг | 4 130 грн. | Продавець: RichPets |
Сухий корм для дорослих кішок Royal Canin Sphynx Adult 10 кг (318255075885 | 4 000 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
ще 12 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 899 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 840 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 845 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 840 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 3 849 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 3 760 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 666 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 849 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 605 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 39 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 47 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 3 729 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 809 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 675 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 859 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 699 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Sphynx Adult
Ціни на Royal Canin Sphynx Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg | від 849 грн. | 20 пропозицій | ||
Royal Canin Sphynx Adult 10 kg | від 3 840 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 3 735 грн.
сухий корм, 9 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 4 194 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, рис, овочі, вітаміни, мінерали, протеїн, суперпреміум
від 3 873 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: лосось, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 059 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 3 790 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 3 999 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 650 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, свіже м'ясо курки, жир, картопля , горох, картопляний білок, суперпреміум
від 3 820 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: білок шкварок, рис, кукурудза, бурякова пульпа, жир, суперпреміум
від 3 454 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 3 280 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум