Планетарний міксер Royalty Line PKM-1600
Відео 1Фото 2 |
Royalty Line PKM-1600 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royalty Line 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royalty Line.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royalty Line PKM-1600
Усі ціни 13 →Тістоміс Royalty Line PKM-1600 Black | 3 950 грн. |
Тістоміс Royalty Line PKM-1600 Grey СЛОВАЧЧИНА (SOLIN) 1600W 6L кухонний к | 3 951 грн. |
Тістоміс Royalty Line PKM-1600 Black СЛОВАЧЧИНА (SOLIN) 1600W 6L кухонний | 3 951 грн. |
Планетарний міксер Тістоміс Royalty Line PKM1600.5 (Швейцарія) 1600 Вт | 4 190 грн. |
Планетарний стаціонарний міксер тістоміс Royalty Line RL PKM 1600 Вт Black | 4 270 грн. |
ще 8 пропозицій
Мало потужний Хороші присоски На коробці вказано 1600W. А на міксері 1000. Наталья Мороз: користуюся Royalty Line PKM-1600 менше місяця |
Перше враження, гарний надійний, потужний апарат.
Але з збити білки до стійкої піни, так і не зміг на найбільшій швидкості. Потім було розчарування і з жовтками. Весь великий об'єм разом із сиром та борошном, збило непогано. Мабуть, потрібно брати міксер з вищою потужністю. Викинуті гроші, шкода. Зовнішній вигляд Чи не збиває в піну яйця. користуюся Royalty Line PKM-1600 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →