Праска Russell Hobbs Light and Easy Brights 26482-56
Фото 9 |
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26482-56 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Light and Easy Brights 26482-56
Усі ціни 51 →Праска Russell Hobbs 26482-56 | 1 299 грн. |
Праска Russell Hobbs 26482-56 Light & Easy Brights Aqua Iron | 1 299 грн. |
RUSSELL HOBBS 26482-56 | 1 384 грн. |
Russell Hobbs Light & Easy Brights Aqua Iron (26482-56) | 1 299 грн. |
Праска з парою Russell Hobbs 26482-56 | 1 455 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Russell Hobbs Light and Easy Brights 26482-56
Ціни на Russell Hobbs Light and Easy Brights 26482-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26482-56 | від 789 грн. | 53 пропозиції | ||
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26480-56 | від 1 075 грн. | 57 пропозицій | ||
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26483-56 | від 789 грн. | 51 пропозиція | ||
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26481-56 | від 768 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →