Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rydanz

Літня шина Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H

Фото - Шини Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H
Відео 2Фото 8
Виберіть розмір шин
Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H
215/65 R16
98
H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
98
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
en.rydanz.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rydanz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rydanz.

Купити Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H

Усі ціни 11 →

Rydanz Reac R05 (215/65R16 98H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 594 грн.

Шина RYDANZ Reac R05 215/65 R16 98H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 371 грн.

Rydanz Reac R05 (215/65R16 98H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 406 грн.

RYDANZ Reac R05 215/65R16 98H

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 502 грн.

Rydanz Reac R05 (215/65 R16 98H)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 373 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H

Ціни на Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H
Rydanz Reac R05 215/65 R16 98H від 2 371 грн.11 пропозицій
Відеоогляди