Литий диск Racing Wheels H-423 7x16/4x108 ET40 DIA67,1
від 3 576 до 4 077 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Racing Wheels H-423 1
Характеристики
Racing Wheels H-423 7x16/4x108 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Racing Wheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Racing Wheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Racing Wheels H-423 7x16/4x108 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Racing Wheels H-423 R16 W7 PCD4x108 ET40 DIA67.1 (BKFP) 100061 | 3 787 грн. |
Диски Racing Wheels H-423 7x16 4x108 ET40 DIA67,1 (BKFP) | 3 603 грн. |
Racing Wheels H-423 (R16 W7.0 PCD4x108 ET40 DIA67.1) BKFP | 3 576 грн. |
Racing Wheels H-423 7x16 4x108 ET40 DIA67.1 BK/FP | 3 840 грн. |
Racing Wheels H-423 7x16 4x108 ET40 DIA67.1 BK/FP | 3 740 грн. |
Racing Wheels Racing Wheels H-423 7x16 4x108 ET40 DIA67.1 BK/FP | 3 594 грн. |
Racing Wheels H-423 (R16 W7 PCD4x108 ET40 DIA67,1) 1918370 | 3 577 грн. |
Литі диски Racing Wheels H-423 R16 W7 PCD4x108 ET40 DIA67.1 (BKFP) | 3 938 грн. |
Диск Racing Wheels H-423 7x16 4x108 ET40 DIA67.1 BK/FP | 4 077 грн. |
Закрити
Схожі