Будівельний фен Ryobi EHG2000
Ryobi EHG2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi EHG2000
Усі ціни 19 →Фен Ryobi EHG2000 промисловий, 2000Вт 5133001137 | 1 979 грн. |
RYOBI EHG2000 промышленный, 2000Вт (5133001137) | 1 979 грн. |
Будівельний фен Ryobi EHG2000 (5133001137) | 1 979 грн. |
RYOBI EHG2000 промышленный, 2000Вт (5133001137) | 1 979 грн. |
Фен Ryobi EHG2000 технический, 2000Вт, 250/500 л/мин, 400/600°С, 0.7кг 513 | 1 979 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →