Будівельний фен Yato YT-82293
Відео 4Фото 2 |
Yato YT-82293 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82293
Усі ціни 10 →Термовоздуходувка Yato (YT-82293) | 2 100 грн. |
Фен технічний мережевий YATO 2000Вт (YT-82293) | 1 771 грн. |
Yato Строительный фен YATO 2000 Вт 0-600 °С с регулятором температуры (LCD | 1 785 грн. |
Будівельний фен YATO YT-82293 | 2 620 грн. |
Фен будівельний Yato YT-82293 2000 Вт 350°- 600°C + аксесуари і кейс з LCD | 2 695 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →