Ліхтарик Ryobi ONE+ RLCL18-0 (5133005594)
Фото 6 |
Ryobi ONE+ RLCL18-0 велика дальністьбез акумулятора |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi ONE+ RLCL18-0
Усі ціни 11 →RYOBI RLCL18-0, ONE+ 18В, 1000 лм (без АКБ та ЗП), (5133005594) | 2 446 грн. |
Ліхтар Ryobi RLCL18-0 18В ONE+ 1000Lm (5133005594) | 2 446 грн. |
RYOBI RLCL18-0, ONE+ 18В, 1000 лм (без АКБ та ЗП), (5133005594) | 2 446 грн. |
Фонарь Ryobi rlcl18-0, one+ 18в, 1000 лм, с клипсой и поворотной головой ( | 2 374 грн. |
Фонарь Ryobi RLCL18-0, ONE+ 18В, 1000 лм, с клипсой и поворотной головой ( | 2 446 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →