Мийка високого тиску Ryobi RY18PW22A-125
Відео 34Фото 11 |
Ryobi RY18PW22A-125 |
|
Насадка 3 в 1 дає віялове розпилення з кутом 15°, грязьову фрезу і полив (душ)
У моделі RY18PW22A-0 акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входить, а у моделі RY18PW22A-140 в комплекті акумулятор на 4 Агод і зарядний пристрій, {, RY18PW22A-125}
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY18PW22A-125
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску Ryobi RY18PW22A-125 | 6 979 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Ryobi RY18PW22A-125 5133004991 | 6 806 грн. |
Ryobi RY18PW22A-125 | 11 562 грн. |
Ryobi RY18PW22A-125 5133004991 | 6 972 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY18PW22A-125 | 6 969 грн. |
Минимойка высокого давления Ryobi RY18PW22A-125 | 6 975 грн. |
Ryobi RY18PW22A-125 | 11 844 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ryobi RY18PW22A-125
Ціни на Ryobi RY18PW22A-125 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY18PW22A-125 | від 6 806 грн. | 7 пропозицій | ||
Ryobi RY18PW22A-140 | від 7 585 грн. | 2 пропозиції | ||
Ryobi RY18PW22A-0 | від 6 177 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →