Насос для води Ryobi RY18SPA-0, ONE+ 18В, для брудної та чистої води, штуцер 1", 4.2 м3/год, таймер вимкнення, захист сухого... щеходу (без АКБ і ЗП) 5133005778. Акумуляторний занурювальний насос Ryobi 18V ONE+ RY18SPA-0 є частиною системи Ryobi ONE+, що містить понад 200 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато чого іншого. Розроблено як швидкий і ефективний інструмент для видалення або перекачування води з максимальною швидкістю потоку 4200 літрів на годину. Використання для брудної та чистої води. Витрата 4200 л/год (70 л/хв) Функція таймера з трьома налаштуваннями часу: 5, 10 і 15 хвилин. Максимальна глибина занурення 5 м і висота голови 8 м. Максимальний розмір частинок 1 мм Захист від сухого ходу - автоматичне вимкнення за низького рівня води.
Насос для води Ryobi RY18SPA-0, ONE+ 18В, для брудної та чистої води, штуцер 1", 4.2 м3/год, таймер відключення, захист сухог... щео ходу (без АКБ та ЗУ) 5133005778. Акумуляторний насос Ryobi 18V ONE+™ RY18SPA-0 є частиною системи Ryobi ONE+™, що включає більше 200 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого. Розроблений як швидкий та ефективний інструмент для видалення або перекачування води з максимальною швидкістю потоку 4200 літрів на годину.
Водяной насос Ryobi RY18SPA-0, ONE+ 18V, для грязной и чистой воды, штуцер 1", 4,2 м3/ч, таймер отключения, защита от сухого... щехода (без аккумулятора и зарядного устройства).Разработан как быстрый и эффективный инструмент, который поможет вам удалить или перенести воду с максимальной скоростью потока