Заглибний насос AL-KO Twin 14000 Premium
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
|
| Погружной насос AL-KO TWIN 14000 PremiumПогружной насос AL-KO TWIN 14000 Premium - комбинированный погружной насос для чистой (не питьевой) и грязной воды. Эта мод... щеель используется, если есть необходимость в автоматической перекачке чистой и грязной воды (в составе воды взвешенные частицы с диаметром до 30 мм, кроме питьевой, соленой воды, воды с содержанием агрессивных химикатов или песка). Высокая производительность и долгий Офіційний партнер AL-KO Alko-instrument.kiev.ua (Київ) Поскаржитись | 6 999 грн. | | |
|
| Погружной комбинированный насос AL-KO ТWIN 14000 Premium 112831Акции и Подарки! Магазин AL-KO. Бесплатно по Украине. Погружной насос комбинированный компании AL-KO. Модель ТWIN 14000 Premi... щеum.Потребляемая мощность 1000 Вт. Забор воды с допустимой глубины в 7 метров, а выдача на 10 метров. Производительность максимум 15000 л/час. Вес комбинированного погружного насоса 8,2 кг. Официальная гарантия, 36 месяцев. 115 сервисов по всей Украине! Офіційний партнер AL-KO Alko-guru.com.ua (Київ) Поскаржитись | 6 999 грн. | | |
|
| Заглибний насос для брудної води AL-KO TWIN 14000 Premium 112831Насос AL-KO Twin 14000 Premium здатний перекачувати як чисту, так і брудну воду. При подачі брудної води максимальний розмір... щечасток може складати 30 мм, а зміст їх у воді до 5%. Висока пропускна здатність реалізована завдяки випускного отвору діаметром 47,8 мм. Надійне кріплення шланга здійснюється за допомогою масивного герметичного кріплення з латуні.В даному випадку компанії AL-KO вдалося Sertan.com.uaЗ нами 3 роки (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись | 6 304 грн. | | |
|
| Поверхностный центробежный насос AL-KO Twin 14000 Premium (112831)Тип: поверхностные насосы / Мощность, кВт: 0.95 / Производительность, л/ч: 15000 / Высота подачи, м: 10 / Длина кабеля, м: 10 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 999 грн. | | |
|
| Погружной насос для брудної води AL-KO Twin 14000 Premium (1000 Вт, 15000 Дренажний насос для колодязя: призначення
Погружной насос для брудної води AL-KO Twin 14000 Premium потужністю 1000 Вт є... щеуніверсальним пристроєм, завдяки якому Ви зможете відкачувати як забруднену, так і чисту рідину. Також дренажний насос 1000 Вт можна застосовувати в якості водяної помпи.
Дренажний насос 1000 Вт: переваги
Дренажний насос для колодязя, купити який Ви можете прямо зараз, Ebosh.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 7 000 грн. | | |
Відеоогляди
Заглибний дренажний насос AL-KO Twin 14000 Premium Тест
18 вересня 20214 023 перегляда
Погружной насос AL-KO TWIN 14000 Premium обзор 2019
7 лютого 20192 588 переглядів
AL-KO насос для грязной воды погружной TWIN 14000 Premium
8 червня 2021709 переглядів
Динаміка цін на AL-KO Twin 14000 Premium
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна