Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Молотки й кувалди   /   S&R

Кувалда S&R 286100086

Фото - Молоток S&R 286100086
Фото 4
S&R 286100086
Тип
кувалда
Вага бойка
1000 г
Матеріал рукоятки
скловолокно
Прогумована рукоятка
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог S&R 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі S&R.

Купити S&R 286100086

Кувалда S&R 1 кг (286100086) 286100086

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
479 грн.

S&R 1000 г (286100086) 1000г(286100086)

Колір виробника/Синій з жовтим|Посилання на сайт виробника/https://e-altsest.com/ruchnoj-instrument/molotki-i-topory/kuvalda-sr-1000-g|Форма бійка/Квадратна|Вага/1 кг|Тип/Кувалда|Матеріал ручки/Склопластик|Покриття робочої частини/Ні|Ергономічна конструкція ручки/Ні|Бренд/S&R|Матеріал ударної частини/Сталь
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

S&R Кувалда S&R 1000 г (286100086)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
489 грн.

Динаміка цін на S&R 286100086

Модификації S&R 286100086

Ціни на S&R 286100086
S&R 286100086 від 479 грн.3 пропозиції
S&R 286150086 від 619 грн.1 пропозиція
S&R 286200086 від 569 грн.1 пропозиція