Сейф SAFEtronics IVETA 5PM/K3
Фото 6 |
SAFEtronics IVETA 5PM/K3 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAFEtronics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAFEtronics.
Купити SAFEtronics IVETA 5PM/K3
Сейф Safetronics IVETA 5PM/K3 | 41 892 грн. |
Сейф оружейный Safetronics IVETA 5РМ/К3 | 37 010 грн. |
Сейф Safetronics Iveta 5РМ/К3, К4, К5 | 37 703 грн. |
Сейф Safetronics Iveta 5РМ/К3, К4, К5 | 37 703 грн. |
Стійкий до злому збройовий сейф SAFEtronics IVETA 5PM/K3 знає толк в безпечному зберіганні зброї та боєприпасів. Випускається модель на заводах у Словаччині та Білорусі.
Під замком
У сейфі є три посадкових місця» під зброю, висота кожної одиниці якого може досягати 130 см. Паралельно з ними у «нутрощах» вироби можна виявити ряд переміщуються поличок під супутню амуніцію, а також патронное відділення вгорі, замикається на окремий ключ. Основний замок сейфа додатково захищений від злому розжареної пластиною. Поворотом ключа в ньому приводяться в обертання 6 ригелів діаметром 22 мм, рознесені попарно з нижньої, бокової і верхньої граней.
Захищеність
Конструкційно сейф являє собою такий «бутерброд» з 3-міліметрових стінок, порожнину між якими заповнена високоміцним матеріалом Smrekolit з термостійкими якостями. Згідно ГОСТ Р 50862-2005, SAFEtronics IVETA 5PM/K3 присвоєно I клас зламостійкості, до того ж фірмовий «наповнювач» забезпечує захист вмісту сейфа від пожежі на першій стадії.
Один з кращих
Важить сейф добру сотню кілограмів, а у спорядженому стані — і того більше. Тим не менше при сильному бажанні забрати його цілком можливо. Щоб присікти спроби незаконного заволодіння сейфом, в його конструкції є отвори під кріплення до стіни анкерними болтами. Модель геть позбавлена серйозних недоліків, за що удостоюється честі називатися однією з найкращих в середньому класі.
Модификації SAFEtronics IVETA 5PM/K3
Ціни на SAFEtronics IVETA 5PM/K3 |
---|---|---|---|---|
SAFEtronics IVETA 5PM/K3 | від 37 010 грн. | 4 пропозиції | ||
SAFEtronics IVETA 5PME/K3 | від 47 776 грн. | 9 пропозицій | ||
SAFEtronics IVETA 5PMLG/K3 | від 39 669 грн. | 3 пропозиції | ||
SAFEtronics IVETA 5PE/K3 | від 47 542 грн. | 4 пропозиції |