Всесезонна шина Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109T
Усі ціни 32 →Шина Sailun COMMERCIO 4 SEASONS 215/65 R16C 109/107T | 3 187 грн. |
Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109/107T | 3 501 грн. |
Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109/107T | 3 340 грн. |
Всесезонные шины Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109/107T 100205432 | 3 370 грн. |
Sailun Commercio 4 Seasons (215/65R16C 109T) | 3 319 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109T
Ціни на Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Sailun Commercio 4 Seasons 215/65 R16C 109T | від 3 148 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →