Всесезонна шина Sailun Terramax CVR 205/70 R15 96H
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sailun Terramax CVR 205/70 R15 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun Terramax CVR 205/70 R15 96H
Усі ціни 30 →Шина Sailun TERRAMAX CVR 205/70 R15 96H | 2 403 грн. |
Sailun Terramax CVR 205/70 R15 96H | 2 590 грн. |
Sailun Terramax CVR 205/70 R15 96H | 2 987 грн. |
Летние шины Sailun Terramax CVR 205/70 R15 96H 1000423293 | 2 591 грн. |
Sailun Terramax CVR (205/70R15 96H) | 2 515 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →