Припливне встановлення SALDA RIS 700 VE EKO 3.0
SALDA RIS 700 VE EKO 3.0 880 м³/год 1.2 кВт нагреватель 1450 м³/год 2 кВт нагреватель 2100 м³/год 3 кВт нагреватель 2600 м³/год 3 кВт нагреватель |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SALDA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SALDA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SALDA RIS 700 VE EKO 3.0
Ціни на SALDA RIS 700 VE EKO 3.0 |
---|---|---|---|---|
SALDA RIS 700 VE EKO 3.0 | від 149 322 грн. | 1 пропозиція | ||
SALDA RIS 1200 VE EKO 3.0 | від 242 966 грн. | 1 пропозиція | ||
SALDA RIS 1900 VE EKO 3.0 | від 446 859 грн. | 1 пропозиція | ||
SALDA RIS 2200 VE EKO 3.0 | від 380 521 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →