ДБЖ Salicru SPS 1000 ADV R 1000 ВА (6A0DA000002)
Фото 3 |
Salicru SPS 1000 ADV R 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salicru 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salicru.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Salicru SPS 1000 ADV R
Ціни на Salicru SPS 1000 ADV R |
---|---|---|---|---|
Salicru SPS 750 ADV R 750 ВА | від 14 240 грн. | 2 пропозиції | ||
Salicru SPS 1000 ADV R 1000 ВА | від 19 360 грн. | 2 пропозиції | ||
Salicru SPS 1500 ADV R 1500 ВА | від 24 240 грн. | 2 пропозиції |