ДБЖ Powercom BNT-1000AP 1000 ВА (00210101)
Відео 1Фото 9 |
Powercom BNT-1000AP 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom BNT-1000AP 1000 ВА
Усі ціни 38 →ИБП Powercom BNT-1000AP USB | 8 112 грн. |
Powercom Powercom BNT-1000 AP USB | 7 485 грн. |
ДБЖ Powercom BNT-1000AP IEC 1000VA/600W line-interactive IEC | 7 485 грн. |
Powercom BNT-1000 Ap Usb Schuko | 7 486 грн. |
Powercom BNT-1000 Ap Usb Schuko | 7 486 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom BNT-1000AP
Ціни на Powercom BNT-1000AP |
---|---|---|---|---|
Powercom BNT-1000AP 1000 ВА | від 6 320 грн. | 39 пропозицій | ||
Powercom BNT-1200AP 1200 ВА | від 7 128 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom BNT-1500AP 1500 ВА | від 8 296 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom BNT-2000AP 2000 ВА | від 10 530 грн. | 22 пропозиції |