Рюкзак Samsonite Guardit 2.0 17.3 27.5 л
Відео 3Фото 36 |
Samsonite Guardit 2.0 17.3 |
|
Міський рюкзак спеціалізованого бренду Samsonite виконаний в стриманому оформленні і призначається для регулярної повсякденної експлуатації. У фірмовій лінійці Guardit модель є самим містким рішенням, оскільки сумарний об'єм становить 27.5 літра. При цьому габарити і вага відносно невеликі: відповідно 48x32x21 см і 820 грам. Зроблений рюкзак Samsonite Guardit 2.0 L з щільного поліестеру, для якого заявлена готовність до інтенсивної експлуатації і навантажень, здатність добре тримати форму і без проблем очищатися від забруднень.
Крім основного відділення тут запропонований відокремлений відсік для ноутбука, причому в ньому поміститься не тільки 17.3-дюймовий лептоп, але і планшет (є спеціальна кишенька для нього). Також користувачів має порадувати наявність різних невеликих кишень, а саме двох сіткових відкритих (з боків) і трьох на блискавці (нижнього, фронтального і верхнього). Останній, наприклад, ідеально підходить для сонцезахисних окулярів, а в двох інших можна носити канцелярське приладдя, документи та інші дрібниці. З інших особливостей варто виділити наявність ременя на спинці для фіксації моделі на валізі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsonite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsonite.
Купити Samsonite Guardit 2.0 17.3 27.5 л
Samsonite - Guardit 2.0 L Grey CM5*08007 | 4 220 грн. |
Рюкзак для ноутбука Samsonite Guardit 2.0 L 17,3" Black | 4 800 грн. |
Рюкзак для ноутбука Samsonite Guardit 2.0 L 17,3" Black | 4 900 грн. |
Рюкзак Для Ноутбука 17,3" Samsonite GUARDIT 2.0 BLUE 32x20.5x48 CM5*01007 | 4 257 грн. |
Рюкзак Для Ноутбука 17,3" Samsonite GUARDIT 2.0 BLACK 32x20.5x48 CM5*09007 | 4 730 грн. |
Модификації Samsonite Guardit 2.0 17.3
Ціни на Samsonite Guardit 2.0 17.3 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Guardit 2.0 14.1 17.5 л | від 3 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsonite GuardIt 2.0 15.6 22.5 л | від 3 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsonite Guardit 2.0 17.3 27.5 л | від 4 220 грн. | 5 пропозицій |