Рюкзак Samsonite Guardit Classy 15.6 18.5 л
Фото 18 |
Samsonite Guardit Classy 15.6 17.5 л18.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsonite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsonite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsonite Guardit Classy 15.6 18.5 л
Рюкзак Для Ноутбука 15.6" Samsonite GUARDIT CLASSY GREY 43x33x15 KH1*08003 | 4 330 грн. |
Рюкзак Для Ноутбука 15.6" Samsonite GUARDIT CLASSY BLACK 43x33x15 KH1*0900 | 4 330 грн. |
Рюкзак Для Ноутбука 15.6" Samsonite GUARDIT CLASSY BLUE 43x33x15 KH1*11003 | 4 330 грн. |
Модификації Samsonite Guardit Classy 15.6
Ціни на Samsonite Guardit Classy 15.6 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Guardit Classy 14.1 17.5 л | від 3 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsonite Guardit Classy 15.6 18.5 л | від 4 330 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →