Рюкзак Samsonite Securipak 15.6 17 л (KA6*01001)
Відео 3Фото 21 |
Samsonite Securipak 15.6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsonite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsonite.
Купити Samsonite Securipak 15.6 17 л
Рюкзак для ноутбука Samsonite Securipak 15.6" Gray | 6 599 грн. |
Рюкзак для ноутбука Samsonite Securipak 15.6 "Yellow | 6 599 грн. |
Рюкзак для ноутбука Samsonite Securipak 15.6" Red | 6 599 грн. |
Рюкзак Антизлодій Для Ноутбука Синій Usb 15,6" Samsonite SECURIPAK DARK BL | 5 287 грн. |
Захищений та продуманий до дрібниць
У лінійці виробника Samsonite рюкзак відноситься до протиугінної колекції, про що, до речі, натякає і назва виробу Securipak. Тут є додатковий прошарок, що перешкоджає порізам тканини, прихована блискавка основного відділення - з доступом з боку спини, а також кишеня з RFID-захистом (наприклад, для розміщення кредитних карток).
Samsonite Securipak 15.6 має й інші практичні фішки в оснащенні, а саме ремінець, для кріплення моделі на туристичну валізу, світловідбиваючі елементи для підвищення помітності користувача в темний час доби та USB-інтерфейс. Останній стане в нагоді насамперед для зарядки гаджетів, якщо всередині рюкзака знаходиться повербанк.
Продумана внутрішня організація
Зовнішніх кишеньок у 17-літрової моделі не дуже багато, а точніше вона одна — але дуже корисна для цінних речей (наприклад, документів), оскільки розташована на спинці. Зате здебільшого все продумано до дрібниць. Тут є відділення для ноутбука (максимальний розмір екрану – 15.6 дюймів) та планшета, органайзер та кілька додаткових кишень. До того ж передбачено справді широке відкривання, яке спрощує доступ до вмісту.
Рюкзак виготовлений з поліестеру, отриманого за технологією Recyclex Material Technology. Це означає, що виробник використовує перероблену сировину, а саме пластикові пляшки. У продажу зустрічаються варіації різного кольору, у тому числі й яскраві (жовті, сині, різнокольорові). Відзначимо також, що доступна для покупки і менша версія на 10 літрів - Securipak 14.1, що вміщає лептопи з дисплеєм до 14.1 дюйма.
Варто враховувати, що спинка рюкзака не доповнена вентиляцією. Але в будь-якому випадку, Samsonite Securipak 15.6 – стильна, продумана та захищена модель від спеціалізованого бренду з гарною репутацією.