Духова шафа Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK
Фото 12 |
Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK
Усі ціни 13 →Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV7B4545VAK | 27 699 грн. |
SAMSUNG NV7B4545VAK | 41 703 грн. |
Samsung NV7B4545VAK | 39 226 грн. |
Духова шафа електрична Samsung NV7B4545VAK | 38 837 грн. |
Духовой шкаф электрический Samsung NV7B4545VAK | 38 946 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK
Ціни на Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAS | від 21 360 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung Dual Cook Flex NV7B4545VAK | від 27 690 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →