Вбудована посудомийна машина Samsung DW60CG550I00ET
Фото 10 |
Samsung DW60CG550I00ET
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:14
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:7 шт
Витрата води:10.5 л
Рівень шуму:44 дБ
Ширина:59.5 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики DW60CG550I00ET
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DW60CG550I00ET
Усі ціни 7 →Посудомийна машина Samsung DW60CG550I00ET | 26 825 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Samsung DW60CG550I00ET | 23 901 грн. |
SAMSUNG DW60CG550I00ET | 27 599 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Samsung DW60CG550I00ET | 23 879 грн. |
Samsung DW60CG550I00ET | 21 880 грн. |
Samsung DW60CG550I00ET | 22 427 грн. |
Samsung DW60CG550I00ET | 22 974 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →