Планшет
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ
Відео 21Фото 17 |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ
Система:Android 11
Діагональ дисплея:12.4 "
Роздільна здатність:2560x1600 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 750G 5G
Камера:8 (МП)
Селфі камера:5 МП
Ємність батареї:10090 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:608 г
Великий екран високої роздільної здатності. Стереодинаміки AKG. Тривала автономність. 45-ватна зарядка батареї. Стилус в комплекті.
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ
Усі ціни 7 →Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi (Mystic Black) (Global) SM- | 23 200 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 8/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKFXA | 22 785 грн. |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKF) | 21 499 грн. |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 8/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKА) | 22 765 грн. |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi Mystic Black SM-T733NZKF | 21 400 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKF) | 23 803 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 8/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKFXA | 23 920 грн. |
0 0 2 4 |
Це вже другий мій планшет від компанії Samsung. Перший брав ще далекого 2014 року. Враження від користування ним у мене втратили суто позитивні (якщо не враховувати проблеми з контролером живлення, які оперативно виправили за гарантією у сервісному центрі). Після того жодного разу не виникало потреби носити його на ремонт (а він ще й досі працює). Так ось, трохи відійшов від теми. Брав цей девайс у 2021 році. Як очікувалося, девайс за ці гроші був шикарний. Швидкий у роботі, купа корисного функціоналу, ще й стилус у комплекті. Це взагалі казка. Навіть і зараз, коли минуло майже два роки, він повністю і з хвостиком покриває всі мої потреби. Якість виконання корпусу, скло екрану – на висоті. За всю годину користування без чохла та захисної плівки/скла - на корпус посадивши кілька дрібних царапин, а скло чисте, як після покупки. Щодо швидкодії – все працює досить добре. Глюків та зависань за всю годину не спостерігав. Єдине що з незручності – вага. 600 грамів тримати тривалу годину - трохи некомфортно) Про батарею скажу окреме слово. Після покупки я заряджав його разів зо два на тиждень, при активному користуванні. Але в останній годині зауважив, що вона почала швидше розряджатися. Перевіривши ємність за допомогою програми devcheck, був неприємно здивований. Вона впала майже вдвічі. Тепер у мене стоїть питання щодо заміни планшета, або батареї. Якість, функціонал Батарея Mr. Nnone: користуюся Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB більше року |
Дуже продуктивний, на відміну від інших планшетів TM Samsung. Батарея містка. Працює вже 3 місяці, а продуктивність не знизилася! Планшет гарний за свої 500 $ Продуктивність, акумулятор. Поки що немає Alex Rumyancev: користуюся Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB кілька місяців |
Два місяці користуюсь.в описі вказано не вірно у вайфай версії 778 дракон. але не 750 Екран.звук .продуктивність.стилус в комплекті .матеріали .автономність Хотілося б за ці гроші версію 6-128 користуюся Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB кілька місяців |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021
Ціни на Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64 ГБ | від 13 545 грн. | 103 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64 ГБ / LTE | від 15 480 грн. | 137 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ | від 17 499 грн. | 18 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ / LTE | від 24 299 грн. | 28 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ | від 21 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →