Планшет
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ / 5G (SM-T636BZKEE)
Відео 2Фото 13 |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ / 5G
Galaxy Activeпотужний процесорзахист від пилу та водиударостійкийGPSWi-Fi 6NFC-чипLTE5G2 SIMстилусємний акумуляторнемає mini-Jack 3.5 мм
Система:Android 12
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G 5G
Камера:13 (МП), съемка 4K
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7600 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:674 г
Водонепроникність до 1.5 метрів у прісній воді до 30 хвилин та захист від пилу, бруду та піску. Програмована фізична кнопка. Наявність двох мікрофонів. Конектор POGO для підключення док-станції. Підтримує роботу в рукавичках завтовшки до 2 мм.
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Tab Active4 Pro 128GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ / 5G
Samsung Galaxy Tab Active 4 PRO 10.1 5G 6/128Gb Black (SM-T636BZKE) | 31 164 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab Active 4 PRO 5G 10.1" 6/128GB Czarny (SM-T636BZ | 28 126 грн. |
Samsung Galaxy Tab Active 4 PRO 5G 10.1" 6/128GB Czarny (SM-T636BZKEEEE) | 27 440 грн. |
Samsung Galaxy Tab Active 4 PRO 5G 10.1" 6/128GB Czarny (SM-T636BZKEEEE) | 28 126 грн. |
Samsung Galaxy Tab Active 4 PRO 5G 10.1" 6/128GB Czarny (SM-T636BZKEEEE) | 28 812 грн. |
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Tab Active4 Pro
Ціни на Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ | від 29 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ / 5G | від 27 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ | від 26 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ / 5G | від 27 440 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →