Карта пам'яті Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ (MB-MD128SB/WW)
Фото 7 |
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128Gb 128 ГБ256 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ
Усі ціни 6 →Карта пам'яті Samsung 128GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A2 Pro Plus + | 1 153 грн. |
Карта памяти Samsung 128GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A2 Pro Plus + U | 1 143 грн. |
Карта памяти MICRO SDXC PRO+ 128GB W/READER MB-MD128SB/WW SAMSUNG | 1 051 грн. |
Samsung 128 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Class 10 PRO Plus (MB-MD128SB/WW) | 1 190 грн. |
Samsung MICRO SDXC PRO+ 128GB W/READER (MB-MD128SB/WW) mb-md128sb/ww | 1 211 грн. |
Samsung 128 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Class 10 PRO Plus (MB-MD128SB/WW) | 1 149 грн. |
швидкість ціна Jurec: користуюся Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256Gb менше місяця |
Додати відгук
Модификації Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023
Ціни на Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ | від 1 051 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 ГБ | від 1 699 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Для досягнення максимальної швидкості картку пам'яті потрібно використовувати з usb 3.0 вашого ПК у тандемі з таким же кард кідером.
У своєму відео я протестував карту пам'яті у тандемі з оригінальним кард рідером з комплекту.
Огляд на youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=YgAv-iNxtd8