Планшет
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ
Видео 21Фото 17 |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ
Система:Android 11
Диагональ дисплея:12.4 "
Разрешение:2560x1600 пикс
Память:256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Snapdragon 750G 5G
Камера:8 МП
Селфи камера:5 МП
Емкость батареи:10090 мАч
Материал корпуса:металл
Вес:608 г
Большой экран высокого разрешения. Стереодинамики AKG. Длительная автономность. 45-ваттная зарядка батареи. Стилус в комплекте.
Все характеристики
Характеристики Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256GB
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Samsung 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Samsung.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ
Все цены 7 →Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi (Mystic Black) (Global) SM- | 23 200 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 8/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKFXA | 22 785 грн. |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKF) | 21 499 грн. |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 8/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKА) | 22 850 грн. |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi Mystic Black SM-T733NZKF | 21 400 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKF) | 23 893 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 8/256GB Wi-Fi Mystic Black (SM-T733NZKFXA | 23 980 грн. |
0 0 2 4 |
Це вже другий мій планшет від компані Samsung. Перший брав ще у далекому 2014 році. Враження від користування ним у мене лишились суто позитивні (якщо не враховувати проблеми з контролером живлення, які оперативно виправили по гарантії у сервісному центрі). Після того ні разу не виникало необхідності носити його на ремонт (а він ще й досі працює). Так ось, трохи відійшов від теми.Брав цей девайс у 2021 році. Як очікувалось, девайс за ці гроші був шикарний. Швидкий в роботі, куча корисного функціоналу, ще й стилус в комплекті. Це взагалі казка. Навіть і зараз, коли пройшло майже два роки, він повністю і з хвостиком покриває усі мої потреби. Якість виконання корпусу, скло екрану - на висоті. За весь час користування без чохла та захисної плівки/скла - на корпус посадив декілька дрібних подряпин, а скло чисте, як після покупки. Щодо швидкодії - все працює досить добре. Глюків та зависань за весь час не спостерігав. Єдине що з незручності - вага. 600 грамів тримати тривалий час - трохи некомфортно)Про батарею скажу окреме слово. Після покупки я заряджав його рази два на тиждень, при активному користуванні. Але останнім часом помітив, що вона почала швидше розряджатись. Перевіривши ємність за допомогою програмки devcheck, був неприємно здивований. Вона впала майже вдвічі. Тепер у мене стоїть питання по заміні планшета, або батареї. Якість, функціонал Батарея Mr. Nnone: пользуюсь Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB более года |
Очень производительный в отличии от других планшетов TM Samsung. Батарея вместительная. Работает уже 3 месяца а производительность не снизилась! Планшет хорош за свои 500$ Производительность, батарея. Пока-что нету Alex Rumyancev: пользуюсь Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB несколько месяцев |
Два месяца пользуюсь.в описании указано не верно у вайфай версии 778 дракон. но не 750 Экран.звук .производительность.стилус в комплекте .материалы .автономность Хотелось бы за эти деньги версию 6-128 пользуюсь Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64GB несколько месяцев |
Показано 3 из 6 отзывов
eще 3 отзыва
Видеообзоры
Модификации Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021
Цены на Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64 ГБ | от 13 545 грн. | 107 предложений | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64 ГБ / LTE | от 15 480 грн. | 137 предложений | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ | от 17 499 грн. | 21 предложение | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 128 ГБ / LTE | от 24 299 грн. | 29 предложений | ||
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 256 ГБ | от 21 400 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →