Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32 ГБ / LTE
Відео 41Фото 8 |
Простий, недорогий і компактний 8,7-дюймовий планшет з вбудованим GSM-модуль, завдяки якому пристрій може здійснювати вихідні і приймати вхідні дзвінки. Модель одягнена в досить компактний (товщина всього 8 мм) металевий корпус, а з урахуванням порівняно невеликих розмірів екрану може цілком замінити собою і смартфон. Що стосується екрану, то він тут цілком відповідає бюджетному позиціонуванню пристрою — TN-Film матриця, дозвіл 1340х800, щільність пікселів 179 ppi, а також досить товсті рамки з боків.
Зате планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite може похвалитися розширеними можливостями зв'язку, включаючи модулі Wi-Fi 5, 4G (LTE) і Bluetooth v 5.0. З таким девайсом користувач зможе практично завжди залишатися на зв'язку. В основі апаратної частини 8-ядерний процесор Helio P22T, графічний адаптер PowerVR GE8320 і 3 ГБ оперативної пам'яті — така комплектація забезпечує швидку роботу інтерфейсу і базових додатків, комфортний веб-серфінг і перегляд фільмів, але може підкачати при запуску вимогливих ігор. З інших переваг моделі важливо також виділити стереозвук. Важить девайс 371 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32 ГБ / LTE
Усі ціни 51 →Планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32Gb SM-T225 Gray SM-T225NZAASEK | 5 199 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab А7 Lite 8.7" 3/32Gb LTE Grey (SM-T225NZAASEK) | 5 199 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32Gb Gray SM-T225NZAASEK | 5 199 грн. |
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32Gb Gray | 5 199 грн. |
Планшет Samsung T225 Galaxy Tab A7 Lite LTE 32Gb Silver (SM-T225NZSA) | 5 419 грн. |
1 2 2 1 |
Краще передивитись китайських конкурентів, краще думаю доплатити тисячі дві, і отримати потужну хорошу модель, бо чесно кажучу слабенький трохи на наше покоління тік струму, оперативної пам'яті має бути мінімум 6гб, 8гб і процесор бажано сильніший Надійна компанівка планшета, металевий корпус Не вистачає потужності, на сьогоднішній день 4гб оперативи, замало буде Сергій Теслюк: користуюся Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB більше року |
Для грі не підходить. Дуже погана камера. У комплекті йде зарядний провід та блочок. Гарний колір та корпус. Користуюсь вже рік нічого ніде не відпало все працює. Дуже гарна модель. Приємний на ощупь. За рік користування провід ніде не розірвався. Батарея тримає цілий день.
Як на мене гарний варіант Батарея тримає багато часу, заряджається швидко Нема ліхтарика. Погана камера |
Брав я цей планшет для ігор та перегляду фільмів, може я щасливчик, який знайшов модель з жахливим дисплеєм
Ось і сама історія, що трапилося Ми забрали планшет, начебто всі норми, запустив відразу гру щоб зрозуміти наскільки цей планшет потужний, як раптом почалися проблеми з дисплеєм (залипав джойстик, навіть на натискання ніяк не реагував цей планшет) Наразі цьому апарату тиждень і знову почалися проблеми (тільки стало ще гірше) Я такий пишу назву фільму, щоб подивитися, т.к. я вже зрозумів, що цей планшет не для ігор, як тут уже почалися залипати кнопки. Я завжди ставився до компанії Samsung нормально, але після цього. Я їх не можу пробачити На жаль, я вже не можу повернути або продати цей планшет, хоча дуже хотілося б Звук нормальний Досить непогана продуктивність за таку ціну, гарний звук Огидний дисплей, така собі матриця 9kov: користуюся Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB менше місяця |
Модификації Samsung Galaxy Tab A7 Lite
Ціни на Samsung Galaxy Tab A7 Lite |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32 ГБ | від 3 985 грн. | 51 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32 ГБ / LTE | від 4 550 грн. | 51 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 64 ГБ | від 4 875 грн. | 19 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 64 ГБ / LTE | від 4 999 грн. | 37 пропозицій |