Витяжка Samsung NK 36M5070 BS нержавіюча сталь (NK36M5070BS/UR)
Фото 5 |
Samsung NK 36M5070 BS нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Продуктивна та сучасна кухонна витяжка з Т-подібним корпусом. Модель отримала зручну систему електронного керування із сенсорною панеллю. Класичний набір із трьох швидкостей розширений за рахунок додаткового турбо-режиму, який дозволяє тимчасово помітно збільшити продуктивність пристрою. На максимальній швидкості турбіна дозволяє відводити до 668 м / год. Важливо звернути увагу на те, що ширина моделі збільшена до 90 см, завдяки чому подібний пристрій може бути відмінним доповненням навіть для великих варильних поверхонь відповідної ширини.
Кухонна витяжка Samsung NK 36M5070 BS впевнено затягує пару, яка насичена жирами та летючими ароматичними сполуками. Вхід у повітропровід перекритий металевим сітчастим жировловлювачем, який можна чистити навіть просто в посудомийній машині. Сенсорна панель керування оснащена кнопками з підсвічуванням. Зовнішня система підсвічування ґрунтується на двох яскравих світлодіодних лампочках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung NK 36M5070 BS нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Витяжка Т-подібна Samsung NK36M5070BS | 11 650 грн. |
Вытяжка Samsung NK36M5070BS | 12 681 грн. |
Samsung NK36M5070BS | 10 230 грн. |
Витяжка Samsung NK36M5070BS | 12 144 грн. |
Витяжка Т-подібна Samsung NK36M5070BS | 12 599 грн. |
Модификації Samsung NK 36M5070 BS
Ціни на Samsung NK 36M5070 BS |
---|---|---|---|---|
Samsung NK 36M5070 BS нержавіюча сталь | від 10 230 грн. | 10 пропозицій | ||
Samsung NK 36M5070 BG чорний | від 15 390 грн. | 7 пропозицій |