Витяжка Gunter&Hauer Brita 60 нержавіюча сталь
Фото 6 |
Gunter&Hauer Brita 60 нержавіюча сталь потужна |
|
Стильна і високопродуктивна Т-подібна кухонна витяжка з практичним сенсорним управлінням і ЖК-дисплеєм. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії з лінійки моделей Gunter&Hauer Brita зразка 2014 року. Призначена для обслуговування приміщень середньої і великої площі (до 25 м²), підійде для установки в кухонних зонах квартир-студій. Корпус витяжки має стандартну для великої побутової техніки ширину 60 см, яка співпадає з найбільш популярним розміром варильних газових, електричних і індукційних поверхонь або плит.
Конструкційним матеріалом корпусу витяжки Gunter&Hauer Brita 60 є якісна корозійностійка сталь, а сенсорна панель виконана з чорного загартованого скла. Встановлюється безпосередньо над газовою варильною поверхнею на відстані від 750 до 850 мм. Для електричних і індукційних плит дистанція становить від 650 до 850 мм. Завдяки продуктивному відцентровому вентилятору, ця витяжка розвиває вражаючу продуктивність всмоктування (до 1000 м³/год), яка допоможе швидко очистити повітря в кухні. Зручне сенсорне управління дозволяє вибрати будь-який з трьох режимів продуктивності, включити/виключити LED-підсвічування або налаштувати таймер автоматичного відключення (від 5 до 60 хв). Не першій швидкості працює витяжка залишається порівняно тихою, а на третій рівень шуму не перевищує 55 дБ. В комплект поставки входить багатошаровий алюмінієвий фільтр, що миється.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Купити Gunter&Hauer Brita 60 нержавіюча сталь
Усі ціни 28 →Gunter&Hauer Gunter&Hauer BRITA 60 | 12 999 грн. |
Кухонна витяжка Gunter&Hauer BRITA 60 | 12 999 грн. |
Gunter & Hauer BRITA 60 | 12 999 грн. |
Витяжка Т-подібна GunterHauer Brita 60 | 13 700 грн. |
GUNTER&HAUER BRITA 60 | 11 127 грн. |