Витяжка Samsung NK 24M5060 SS нержавіюча сталь (NK24M5060SS/UR)
Фото 5 |
Samsung NK 24M5060 SS нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Стильна та продуктивна фірмова витяжка від компанії Samsung. Модель об'єднує в собі елегантний дизайн і відмінну продуктивність, завдяки якій може бути хорошим рішенням, у тому числі і для просторих кухонь-студій. Система вентиляції отримала мотор на 3 швидкості та ще 1 додатковий посилений режим, що забезпечує 4 рівні для регулювання продуктивності роботи. Для налаштування швидкості відведення забрудненого повітря застосовується сенсорний блок.
Кнопки тачскріна підсвічуються, що помітно підвищує зручність використання сенсорної панелі. Кухонна витяжка Samsung NK 24M5060 SS отримала сучасний Т-подібний корпус. Вхід повітрозабірника оснащений алюмінієвим жировловлюючим фільтром, який легко знімається і просто миється. Металевий сітчастий фільтр добре збирає на собі жирову плівку та частинки пилу, продовжуючи термін служби лопатевого приводу. Максимальна продуктивність пристрою досягає 668 м3/год. На корпусі передбачено систему підсвічування, представлену парою LED-ламп. Це економічна, малошумна та при цьому продуктивна витяжка для кухні. Модель подбає, щоб на кухні завжди було чисте та свіже повітря.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung NK 24M5060 SS нержавіюча сталь
Усі ціни 30 →Samsung Samsung NK24M5060SS/UR | 10 199 грн. |
Витяжка Samsung NK24M5060SS/UR | 8 999 грн. |
Витяжка Samsung NK24M5060SS/UR | 8 670 грн. |
SAMSUNG NK24M5060SS/UR | 7 857 грн. |
Витяжка Т-подібна Samsung NK24M5060SS | 8 925 грн. |