Монітор Samsung QP85A-8K (LH85QPA8BGCXZA)
Samsung QP85A-8K
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung QP85A-8K
Монітор Samsung QP85A-8K (LH85QPA8BGCXEN) | 328 000 грн. Під замовлення Див. умови |
Samsung QP85A-8K (LH85QPA8BGCXEN) | 320 000 грн. Під замовлення Див. умови |
Samsung QP85A-8K (LH85QPA8BGCXEN) | 328 000 грн. Під замовлення Див. умови |
Samsung QP85A-8K (LH85QPA8BGCXEN) | 336 000 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія Samsung РК-панеліПорівняти в таблиці →
від 2 880 000 грн.
РК панель, 85 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 8 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN
від 73 440 грн.
РК панель, 75 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 8 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 44 800 грн.
РК панель, 55 ", 4K, 3840x2160 (16:9), відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 202 680 грн.
РК панель, 75 ", 4K, 3840x2160 (16:9), ADS-IPS, відгук 14 мс, 120 Гц, HDMI, LAN, USB 3.1
від 20 423 грн.
РК панель, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, LAN, динаміки
від 469 360 грн.
РК панель, 85 ", 4K, 3840x2160 (16:9), відгук 6 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 162 480 грн.
РК панель, 75 ", 4K, 3840x2160 (16:9), відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 49 120 грн.
РК панель, сенсорний, 32 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 8 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 28 240 грн.
РК панель, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 8 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 80 000 грн.
РК панель, 85 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 8 мс, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN, Wi-Fi, динаміки
від 38 200 грн.
РК панель, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 96 000 грн.
РК панель, 75 ", 4K, 3840x2160 (16:9), відгук 8 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 84 280 грн.
РК панель, 46 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN, динаміки
від 113 160 грн.
відеостіна, 46 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, VGA, DVI-D, HDMI, LAN
від 101 440 грн.
РК панель, сенсорний, 75 ", 4K, 3840x2160 (16:9), відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки
від 23 560 грн.
РК панель, 32 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 8 мс, HDMI, DisplayPort, LAN, Wi-Fi
АксесуариВсі аксесуари для Samsung QP85A-8K →
від 8 961 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 399 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 21 667 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 964 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 480 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 468 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 6 539 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR