SSD Samsung PM863 MZ-7LM3T8E 3.84 ТБ
Samsung MZ-7LM3T8E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM863 MZ-7LM3T8E 3.84 ТБ
Samsung PM863 3,84TB (MZ-7LM3T8HCJM) | 47 280 грн. |
Samsung PM863 3,84TB (MZ-7LM3T8HCJM) | 48 462 грн. |
Samsung PM863 3,84TB (MZ-7LM3T8HCJM) | 49 644 грн. |
SSD накопичувач Samsung PM863 3.84 TB (MZ7LM3T8HCJM-0003) | 57 930 грн. |
SSD накопитель Samsung PM863 3.84 TB (MZ7LM3T8HCJM-0003) MZ7LM3T8HCJM-0003 | 57 936 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →