Пральна машина Samsung WW90TA047AX сірий
Відео 2Фото 5 |
Samsung WW90TA047AX сірий білий сірий |
|
Просунута пральна машина з відмінною місткістю і розширеними функціональними і програмними можливостями, представлена на ринку в 2021 році. Пристрій позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент і представлено на ринку в двох колірних рішеннях корпусу — класичний білий і колір нержавіючий сталі. В основі техніки знаходиться барабан на 9 кг, а також надійний, тихий і енергоефективний інверторний двигун.
Пральна машина Samsung WW90TA047AX оснащена набором з 14 програм спеціалізованого прання, серед яких окремої уваги заслуговує режим повітряно-бульбашкового прання і прання парою. Так, фірмовий генератор EcoBubble забезпечує нагнітання в барабан великої кількості дрібних бульбашок повітря, що підвищує ефективність прання навіть у холодній воді. А прання парою не тільки видаляє частинки забруднень, але і разом з цим знищує до 99% бактерій і алергенів. Подбав виробник і про безпеку експлуатації пристрою. Крім класичних систем захисту від протікання, піноутворення і дисбалансу, передбачена і вбудований захист від перепадів напруги Volt Control. Енергоспоживання відповідає економному класу а+++.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung WW90TA047AX сірий
Усі ціни 47 →Samsung Samsung WW90TA047AX1UA | 21 999 грн. |
Пральна машина SAMSUNG WW90TA047AX1UA | 21 999 грн. |
SAMSUNG WW90TA047AX1UA | 18 324 грн. |
Пральна машина Samsung WW90TA047AX1UA | 21 999 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW90TA047AX1 | 20 300 грн. |
Модификації Samsung WW90TA047AX
Ціни на Samsung WW90TA047AX |
---|---|---|---|---|
Samsung WW90TA047AE білий | від 17 061 грн. | 44 пропозиції | ||
Samsung WW90TA047AX сірий | від 17 819 грн. | 48 пропозицій |