Пральна машина Gorenje WD2A 854 ADS/UA білий (20010449)
Фото 8 |
Gorenje WD2A 854 ADS/UA білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje WD2A 854 ADS/UA білий
Усі ціни 18 →Прально-сушильна машина Gorenje WD2A854ADS/UA | 20 361 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Gorenje WD2A854ADS | 19 206 грн. |
Стирально-сушильная машина Gorenje WD2A854ADS/PL | 20 042 грн. |
Стиральная машина Gorenje WD2A854ADS | 19 824 грн. |
Gorenje WD2A854ADS/PL | 18 420 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →