Кондиціонер Samurai SMA-18HRN1 52 м²
Відео 1Фото 2 | Очікується у продажу від 13 520 до 13 537 грн. Доступний кондиціонер нєїнверторного типу, що характеризується показником холодопродуктивності 5.25 кВт. Модель дозволяє контролювати температуру і рівень вологості у великих за площею приміщеннях квадратурою до 52 м². Завдяки адаптації до мінусових температур зовнішнього повітря (до -5 °С) Samurai SMA-18HRN1 заточений до роботи в режимі обігріву на цілорічній основі (за умови м'яких зим). Відмінна риса моделі — система фільтрації з вбудованим іонізатором повітря. Вона не тільки затримує найдрібніші частинки забруднень, але і насичує повітряні маси негативно зарядженими іонами, що надають благотворний вплив на поліпшення самопочуття людей в обслуговуваному приміщенні. Робота кліматичної установки можлива як на автоматі, так і по заздалегідь заданому з пульта ДУ сценарієм дій. Опціональ...но керувати процесами» представляється можливим по мережі Wi-Fi зі смартфона. У числі іншого кондиціонер розжився автоматичними вертикальними жалюзі, функціями авторестарту, форсованого охолодження, самодіагностики вузлів на предмет поломок. Повністю скластися пазлу допомагає нічний режим обдування, під час чого підтримується комфортний рівень температури, а рівень шуму знижується до мінімального. |
Доступний кондиціонер нєїнверторного типу, що характеризується показником холодопродуктивності 5.25 кВт. Модель дозволяє контролювати температуру і рівень вологості у великих за площею приміщеннях квадратурою до 52 м². Завдяки адаптації до мінусових температур зовнішнього повітря (до -5 °С) Samurai SMA-18HRN1 заточений до роботи в режимі обігріву на цілорічній основі (за умови м'яких зим).
Відмінна риса моделі — система фільтрації з вбудованим іонізатором повітря. Вона не тільки затримує найдрібніші частинки забруднень, але і насичує повітряні маси негативно зарядженими іонами, що надають благотворний вплив на поліпшення самопочуття людей в обслуговуваному приміщенні. Робота кліматичної установки можлива як на автоматі, так і по заздалегідь заданому з пульта ДУ сценарієм дій.
Опціонально керувати процесами» представляється можливим по мережі Wi-Fi зі смартфона. У числі іншого кондиціонер розжився автоматичними вертикальними жалюзі, функціями авторестарту, форсованого охолодження, самодіагностики вузлів на предмет поломок. Повністю скластися пазлу допомагає нічний режим обдування, під час чого підтримується комфортний рівень температури, а рівень шуму знижується до мінімального.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samurai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samurai.
0 1 0 4 |
Ціна, якість, економічний, РЕАЛЬНО в режимі авто, градусник у пульті Начебто невидно zzaaqq Ярослав: користуюся Samurai SMA-07HRN1 ION більше року |
Китайський бюджетний апарат поставили на кухні. Сподіваюсь свої 5 -7 років відпрацює. Деккер працює 7 рік, але холод уже погано, перезакачування газу не допомогло, майстри кажуть, що в таких апаратах копресори не довговічні. Думаю, що цей теж саме У залі деккер, пропрацювавши 7 років, то пульт у цього кращий,зручніший навіть світитися. Зовнішній блок якийсь малуватий і мені так здати, що радіатор не сильно захищений користуюся Samurai SMA-09HRN1 ION менше місяця |
Відмінного кондера за свої гроші аналога не знайти. 26 мм товщина зовнішнього випарника! Зараз середній клас до таких параметрів не дотягує. І компесор Тошиба, правда, китайський. Поки нічого. користуюся Samurai SMA-09HRN1 ION менше місяця |
Модификації Samurai SMA-18HRN1
Ціни на Samurai SMA-18HRN1 |
---|---|---|---|---|
Samurai SMA-07HRN1 ION 21 м² | від 7 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Samurai SMA-09HRN1 ION 25 м² | від 8 002 грн. | 3 пропозиції | ||
Samurai SMA-12HRN1 ION 34 м² | від 12 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Samurai SMA-18HRN1 52 м² | від 13 520 грн. | 4 пропозиції |
Буду в дитячу брати такий самий. До речі, користуюся майже 3 роки!