WEB-камера Sandberg Streamer Webcam Pro Full HD Autofocus Ring Light (134-12)
Відео 2Фото 4 |
Sandberg Streamer Webcam Pro Full HD Autofocus Ring Light |
|
Стильна універсальна web-камера FullHD-дозвіл з автоматичним фокусом і підсвічуванням для стрімінгу, ігор та спілкування з друзями в Інтернет. Сумісна з персональними комп'ютерами, ноутбуками та іншими пристроями, що працюють під керуванням Windows, MacOS та Android. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований широке коло користувачів, бажаючих придбати багатоцільову камеру для побутового використання.
Призначена для організації стримувань, відеодзвінків у месенджерах та відеоконференцій у програмних платформах для віддаленої роботи (Google Workspace, Microsoft Teams, Slack та ін.). Крім ігрових трансляцій, веб-камера Sandberg Streamer Webcam Pro Full HD Autofocus Ring Light допоможе пройти співбесіду в Skype, взяти участь у вебінарі, організувати відеозв'язок у Zoom або Google Meet.
Завдяки цьому гаджету користувач зможе віртуально зустрітися зі старими друзями або побачити родичів за океаном. До важливих особливостей моделі варто віднести якісну скляну оптику та наявність вбудованого світильника. Для захоплення зображення з роздільною здатністю до 1920х1080 при 30 к/с камера обладнана 2-мегапіксельною CMOS-матрицею та вбудованим мікрофоном. Практичне кріплення дозволяє фіксувати камеру на моніторі або встановлювати на стіл. Підключення виконується 2-метровим кабелем із роз'ємом USB А.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Купити Sandberg Streamer Webcam Pro Full HD Autofocus Ring Light
Усі ціни 35 →Веб-камера Sandberg Streamer Webcam Pro Full HD Autofocus Ring Light | 2 499 грн. |
Sandberg Streamer Webcam Pro Full Hd Autofocus Ring Light (134-12) | 2 091 грн. |
Веб-камера Sandberg Streamer Webcam Pro Full HD Autofocus Ring Light (134- | 1 999 грн. |
Веб-камера Sandberg Streamer Webcam Pro Full HD Autofocus Ring Light 134-1 | 1 974 грн. |