Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256 ГБ (SDSQXAV-256G-GN6GN)
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256 ГБ
Усі ціни 25 →Карта пам'яті SanDisk 256GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A2 Extreme for | 1 455 грн. |
Карта памяти SanDisk 256GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 A2 Extreme for | 1 448 грн. |
SanDisk 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Extreme (SDSQXAV-256G-GN6GN) | 1 299 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 256GB microSD class 10 UHS-I U3 Extreme For Mobile G | 1 591 грн. |
Карта памяти SanDisk Extreme microSDXC card for Mobile Gaming 256GB + 1 ye | 1 333 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming
Ціни на SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 64 ГБ | від 373 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 128 ГБ | від 740 грн. | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256 ГБ | від 1 276 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →