Карта пам'яті Transcend microSD 350V 64 ГБ (TS64GUSD350V)
Фото 3 |
Transcend microSDXC 350V 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSD 350V 64 ГБ
Усі ціни 25 →Карта пам`яті Transcend microSDXC 64GB C10 UHS-I U1 High Endurance (85TB) | 409 грн. |
TRANSCEND microSDXC 64GB Class 10 UHS-I U1 High Endurance (85TB (TS64GUSD3 | 409 грн. |
Карта памяти Transcend 64GB microSDXC C10 UHS-I U1 High Endurance (85TB) T | 452 грн. |
Карта пам'яті Transcend 64GB microSDXC class 10 UHS-I U1 High Endurance (T | 406 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend microSD 350V
Ціни на Transcend microSD 350V |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 350V 64 ГБ | від 392 грн. | 25 пропозицій | ||
Transcend microSD 350V 128 ГБ | від 629 грн. | 6 пропозицій | ||
Transcend microSD 350V 256 ГБ | від 833 грн. | 13 пропозицій | ||
Transcend microSD 350V 512 ГБ | від 1 809 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →