Карта пам'яті Transcend microSDXC 340S 64 ГБ (TS64GUSD340S)
Відео 1Фото 6 |
Transcend microSDXC 340S 64Gb |
|
Тип пам'яті — 3D NAND
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend microSDXC 340S 64 ГБ
Усі ціни 32 →Карта пам`яті Transcend microSDXC 64GB C10 UHS-I U3 A2 R160/W80MB/s + SD ( | 706 грн. |
TRANSCEND microSD 64GB C10 UHS-I U3 A2 R160/W80MB/s + SD (TS64GUSD340S) | 706 грн. |
Transcend microSDXC 340S 64GB UHS-I U3 V30 A2 Class 10 + SD-adapter (TS64G | 509 грн. |
Карта памяти TRANSCEND microSDXC 340S 64GB UHS-I U3 A2 + ad TS64GUSD340S | 650 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend microSDXC 340S
Ціни на Transcend microSDXC 340S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDXC 340S 64 ГБ | від 395 грн. | 32 пропозиції | ||
Transcend microSDXC 340S 128 ГБ | від 581 грн. | 31 пропозиція | ||
Transcend microSDXC 340S 256 ГБ | від 1 075 грн. | 30 пропозицій | ||
Transcend microSDXC 340S 512 ГБ | від 1 885 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →