Карта пам'яті Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 ГБ (MB-MC64KA/RU)
Відео 1Фото 6 |
Samsung EVO Plus A2 V10 UHS-I U3 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 ГБ
Усі ціни 16 →Карта пам`яті Samsung Evo Plus microSDXC 64GB UHS-I U1 V10 A1 + адаптер SD | 499 грн. |
Карта пам'яті Samsung Evo Plus microSDXC 64GB UHS-I U1 V10 A1 + SD адаптер | 499 грн. |
Карта памяти MICRO SDXC EVO+ 64GB V10 W/A MB-MC64KA/EU SAMSUNG | 413 грн. |
Карта пам'яті Samsung microSDHC 64GB C10 UHS-I R100MB/s Evo Plus + SD (MB- | 399 грн. |
Карта пам'яті Samsung Miсro-SDXC memory card 64GB C10 UHS-I R130MB/s Evo P | 499 грн. |
ще 11 пропозицій
26 березня 2022, 20:42
Поддержка карты #
Поддерживаться будет такой тип microSD для телефона XIAOMI-MI-A1
https://ek.ua/ek-item.php?resolved_name_=XIAOMI-MI-A1-32GB&view_=tbl
21 березня 2022, 21:12
На планшет samsung galaxy tab s3 подойдет? #
На планшет samsung galaxy tab s3 подойдет?
1 грудня 2021, 11:37
Пожалуйста кто нибудь сделайте замер скорости #
Crystal Disk Mark и сообщите результаты.
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3
Ціни на Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 64 ГБ | від 284 грн. | 16 пропозицій | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 128 ГБ | від 470 грн. | 13 пропозицій | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 256 ГБ | від 840 грн. | 22 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus A2 V30 UHS-I U3 512 ГБ | від 1 650 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →