Електрогрілка Sanitas SHK 18
Фото 3 |
Sanitas SHK 18 |
|
Прати можна тільки знімний чохол.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sanitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sanitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sanitas SHK 18
Усі ціни 8 →Электрогрелка Sanitas shk 18 | 1 931 грн. |
Електрогрілка Sanitas SHK 18 | 2 005 грн. |
Електрогрілка Sanitas SHK 18 | 2 051 грн. |
Sanitas Електрогрілка Sanitas SHK 18 | 2 051 грн. |
Электрическая грелка Sanitas SHK 18 | 2 049 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →