Електрогрілка Beurer HK 45
Відео 1Фото 2 |
Beurer HK 45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HK 45
Усі ціни 10 →Beurer HK 45 | 3 189 грн. |
Электрогрелка Beurer HK 45 | 3 189 грн. |
Електрогрілка Beurer HK 45 | 3 189 грн. |
Beurer Електрогрілка Beurer HK 45 | 3 189 грн. |
Грелка электрическая BEURER HK 45 (44х33) | 3 189 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →