Електроковдра Sencor SUB 281
Фото 4 |
Sencor SUB 281 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SUB 281
Усі ціни 20 →SENCOR SUB 281BE | 2 039 грн. |
SENCOR SUB 281BE | 2 029 грн. |
Косметический прибор Грелка-простынь Sencor Sub 281BE | 2 474 грн. |
Косметичний прилад Грілка-простирадло Sencor Sub 281BE | 2 502 грн. |
Електропростирадло Sencor SUB 281BE | 1 881 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →