Кардридер / USB-хаб Satechi USB-C Slim Dock for 24” iMac
Відео 1Фото 16 |
Satechi USB-C Slim Dock for 24” iMac |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satechi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satechi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satechi USB-C Slim Dock for 24” iMac
Усі ціни 7 →Адаптер Satechi Adapter USB-C to USB-C+2xUSB+SD+M.2 Ssd Slot+USB Silver (S | 5 799 грн. |
Адаптер Satechi Adapter USB-C to USB-C+2xUSB+SD+M.2 Ssd Slot+USB Silver (S | 5 799 грн. |
Хаб-адаптер Satechi Aluminum USB-C Slim Dock Silver for iMac 24" (ST-UCISD | 5 799 грн. |
Satechi Aluminum USB-C Slim Dock ST-UCISDS | 5 799 грн. |
Satechi Aluminum USB-C Slim Dock Silver for iMac 24/quot; ST-UCISDS | 5 799 грн. |
Док-станція Satechi Aluminum USB-C Slim Dock Silver for iMac 24" (ST-UCISD | 5 799 грн. |
Адаптер Satechi Aluminum USB-C Slim Dock Silver for iMac 24" (ST-UCISDS) | 5 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →