Кардридер / USB-хаб Satechi Aluminum Type-C Pro Hub
Відео 5Фото 11 |
Satechi Aluminum Type-C Pro Hub |
|
Преднадначен для Macbook Pro починаючи з 2016 року, оскільки має 2 порти USB Type-C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satechi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satechi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satechi Aluminum Type-C Pro Hub
Усі ціни 6 →Satechi Мультипортовий адаптер Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Space Gray | 3 799 грн. |
Хаб Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Adapter Silver (ST-CMBPS) | 3 599 грн. |
Хаб-адаптер Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Adapter, Silver (ST-CMBPS) | 3 959 грн. |
Satechi Мультипортовий адаптер Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Silver (ST- | 3 799 грн. |
Хаб Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Adapter Space Gray (ST-CMBPM) | 3 599 грн. |
Хаб-адаптер Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Adapter, Space Gray (ST-CMBPM) | 3 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →