USB-хаб Satechi Type-A To Type-C Adapter
Фото 10 |
Satechi Type-A To Type-C Adapter |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satechi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satechi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satechi Type-A To Type-C Adapter
Усі ціни 23 →Адаптер Satechi Adapter Usb to USB-C Space Grey (ST-TAUCM) | 398 грн. |
Адаптер Satechi Adapter Usb to USB-C Space Grey (ST-TAUCM) | 398 грн. |
Адаптер Satechi Type-A to Type-C Adapter Silver (ST-TAUCS) | 399 грн. |
Satechi USB to USB-C Silver (ST-TAUCS) ST-TAUCS | 399 грн. |
Адаптер Satechi Type-A - Type-C Space Gray (ST-TAUCM) | 399 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →