Настінне кріплення Satelit 32-55TILT400
Satelit 32-55TILT400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satelit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satelit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satelit 32-55TILT400
Усі ціни 28 →Satelit 32-55TILT400 | 480 грн. |
Кронштейн для ТБ Satelit 32-55TILT400 | 399 грн. |
Кронштейн для ТВ Satelit 32-55TILT400 | 403 грн. |
Кріплення для ТВ Satelit 32-55TILT400 | 799 грн. |
Кронштейн Satelit 32-55TILT400 (VESA400x400) | 397 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →