Настінне кріплення Satelit 32-65FIX400
Satelit 32-65FIX400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satelit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satelit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satelit 32-65FIX400
Усі ціни 11 →Кріплення для ТВ Satelit 32-65FIX400 | 649 грн. |
Кронштейн Satelit 32-65FIX400 (VESA400х400) | 449 грн. |
Satelit 32-65FIX400 (250523) 250523 | 489 грн. |
Satelit Кронштейн 32-65FIX400 (250523) | 639 грн. |
Satelit 32-65FIX400 | 449 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →