Настінне кріплення Satelit 19-42PIVOT200
Satelit 19-42PIVOT200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satelit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satelit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satelit 19-42PIVOT200
Усі ціни 30 →Satelit 19-42PIVOT200 | 480 грн. |
Кріплення для ТВ Satelit 19-42PIVOT200 | 599 грн. |
Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200 (VESA200x200) | 443 грн. |
Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200 (VESA200х200) | 599 грн. |
Satelit Кронштейн Satelit 19-42PIVOT200 (250516) 250516 | 447 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →